Gül Çatı, çatı ustanız 1970' den günümüze değişmez kalitesi ile emin imza.

Tel: 0 (212) 655 86 53

Gül Çatı İrtibat Telefonu

Çatı Onarımı

Çatı Onarımı ve Tadilatı

Çatı Onarımı

Yaşam alanlarımızın en önemli unsurlarınan birisi de çatıdır. İyi meteryaller kullanılarak, profesyonel kişiler tarafından tamamlanan çatı izolasyonu yaşam alanlarını dış etkenden koruyarak enerji tasarrufunada yardımcı olmaktadır.

Fakat çatılarımızında belirli bir ömrü vardır. Özellikle eski yapılarda, yılların getirmiş olduğu yorgunlukla çatılarımız deforme olur ve sızıntılarla beraber dış etkenlerden gelen unsurları geçirmeye başlar. Buda çatı onarımı ve çatı tamiri işlemlerinin yapılmasına etken oluşturan unsurlardır. Genel bakışta çatı tamiri sadece kusurlu alanlara yapılan müdahale olarak gözüksede, gül çatı tüm alanın sağlıklı uzun ömürlü ve dış etkenlere karşı maksimum korumayı sağlayarak çatı onarımı işlemlerini tamamlamaktadır.

Çatı Onarımı Neden Gereklidir ?

– Eski yapıların yaşam süresini doldurması.
– Enerji tasarrufu
– Dış etkenlerden gelebilecek unsurların önüne geçilmesi.
– Yaşam alanının ömrünün uzatılması.
– Yaşam alanının daha verimli bir hale getirilmesi.

Yukarıda paylaşmış olduğumuz unsurların tamamını bir araya getirirsek, hedefte yaşam alanlarımız olan binalarımız, evlerimiz, villalarımız, iş merkezlerimiz, fabrikalarımız ve benzeri yapılarda daha kaliteli bir ortamı oluşturmayı hedeflemekteyiz. Ayrıca gül çatı kalitesiyle oluşturulan çatı onarım ve çatı tadilatı projeleri 30 yıl garantili bir şekilde son kullanıca sunulmakta ve yaşama alanı ömrünün daha da uzaması hedeflenmektedir.

Hemen Ara
Konum